İster hayalinizdeki evi almak isteyin; ister var olan evinizi ya da evlerinizinden birini satmak isteyin, danışmanınız burada!

Birlikte çalışmaya başlayalım...

NİHAN ÇETİNDAĞ

Merhaba, ben Nihan Çetindağ, 18 Temmuz 1981 İstanbul doğumluyum. Çalışma hayatıma lise dönemimde İstanbul'da turizm sektöründe başladım. 1999 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünü kazanarak Antalya'ya geldim ve halen burada yaşıyorum.

2016 yılında Remax'la başladığım emlak sektörüne Riba Yatırım bünyesinde Lara bölgesinde konut satışı yaparak devim ediyorum. Özellikle lüks konut ve deniz manzaralı daire satışında her geçen gün daha çok çalışan yetkili belgeli ve kendi şahıs şirketi olan bir danışmanım.

Misyonum
İnsanların güvenebilecekleri, mülklerini gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri ve konforlu bir satış süreci yaşamalarına vesile olan bir danışman olmak. Müşterilerime gayrimenkul alım-satımları sebebiyle maksimum para kazandırmak. En doğru gayrimenkul tercihlerini yapmaları konusunda danışmanlık yapmak.

Vizyonum
Emlakçı denildiğinde ülkemizde akla ilk gelen - maalesef itibarsız olan - imajı kendi bireysel çalışmalarımla mümkün olduğunca değiştirebilmek. Konusunda uzman ve deneyimli bir emlak danışmanıyla çalışmanın güvenilir olduğunu ve insanlara kısa ve uzun vadede kazanç sağladığını gösterebilmek.

@nihancetindag @nihancetindag @nihancetindag @nihancetindag
NİHAN'la Al
Kayıt Oluştur
NİHAN'la Sat
Gönder